جشن پایان سال تایسز

نوروز یادگار کهن و ماندگار نیاکان ماست و گرامیداشت آن ارج نهادن به آئین و رسوم گذشتگان است، صنایع فلزی مهیار البرز (تایسز) در روزهای پایانی اسفند ماه طی برگزاری مراسمی از زحمات یکساله کارکنان تقدیر به عمل آورده و همچنین نوروز و فرا رسیدن بهار را گرامی داشته تا روابط حسنه فی مابین کلیه همکاران تحکیم گردد.

روز شنبه 27 اسفند ماه 1401 مراسم دورهمی خانواده تایسز در آمفی تئاتر پارک علم و فناوری قزوین برپا شد. طی این مراسم جناب آقای مهندس بهنام شیرمحمدی مدیر عامل شرکت ضمن تبریک سال نو ، افزود : امروز توانسته ایم با حضور گسترده در بازار لوازم خانگی از واردات لوازم خانگی مشابه در کشور جلوگیری کنیم و افزایش چشمگیری در خط تولید داشته باشیم. همچنین ورود به حوزه هوشمند سازی محصولات را از گام های بزرگ سال 1401 دانستند.

ایشان افزودند امیدوارم سال آینده همه دست به دست هم بدهیم و با همفکری و تلاش بتوانیم به اهدافمان برسیم و افزایش تولید و همچنین تنوع سبد محصولات را در حوزه بین المللی محقق سازیم. وی درپایان با تشکر از کلیه همکاران، گفت: از تک تک شما عزیزان تشکر می کنم که در همه این سالها با فراز و نشیب ها ما راهمراهی کردید و همواره قدردان وفاداریتان هستیم. برایتان سالی پر از عشق، سلامتی و موفقیت آرزو دارم.

همچنین دکتر جعفر احمدی ریاست پارک علم و فناوری قزوین در سخنرانی خود ابراز خرسندی نمودند که واحد صنعتی مهیار البرز به سمت فناوری و نوآوری روی آورده است و محصول فر هوشمند تایسز را تولید نموده و از پتانسیل دانش تولید شده در داخل کشور استفاده می کند. ایشان افزودند اگر نوآوری در صنعت لوازم خانگی اتفاق نیافتد این صنعت رو به افول خواهد رفت.

مشاهده ویدیو جشن پایان سال خانواده تایسز 1401

با پوشش خبری در شبکه استان قزوین