محصول متصل به اینترنت به شما در آشپزخانه کمک می کند و آشپزی و پخت به یک تجربه کاملاً جدید تبدیل می شود. این پلتفرم به شما این امکان را می دهد تمام جزئیات را مستقیماً به فر خود ارسال کنید. علاوه بر این، می توانید فر خود را از راه دور کنترل کنید.

این بدان معناست که دیگر لازم نیست نگران باشید، اگر بیرون منزل هستید، از طریق برنامه تلفن همراه خود، فر را روشن کنید و در حالت مورد نظر خود قرار دهید و در زمان مشخص دستگاه را خاموش نمایید. همچنین می‌توانید دستور پخت فعلی را نیز تغییر دهید، زمان‌های پخت را زیر نظر داشته باشید و زمانی که یک برنامه پخت به پایان رسید، اعلان دریافت کنید. مشاهده ویدیو ” فر هوشمند تایسز

رونمایی فر هوشمند تایسز با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت

امکانات فر هوشمند تایسز (IOT)

  • فر تمام برق 67 لیتری
  • کنترل وضعیت فر از طریق تلفن همراه
  • شخصی سازی برنامه های پخت و پز
  • فن گردش هوای گرم جهت پخت یکنواخت
  • مجهز به سنسور پخت گوشت (Meat Probe)
  • دارای شیشه سه جداره آنتی شوک حرارتی جهت جلوگیری از اتلاف گرما
  • مجهز به چهار المنت برقی با توان حرارتی 4200 وات

معرفی مرکز نوآوری تایسزتِک

محصول طراحی و ساخته شده در مرکز نوآوری تایسزتک (گروه صنعتی مهیار البرز) یک محصول هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیا شامل برد اختصاصی طراحی شده، پلتفرم اختصاصی سمت کلاینت (اپلیکیشن) و سمت سرور می باشد.
همچنین نکته مهم فناوری تولید شده سازگاری با اپلیکیشن اختصاصی شرکت و پلتفرم استاندارد Tuya به عنوان یکی از پلتفرم های جهانی می باشد، این امر سبب شده این محصول قابلیت عرضه در بازارهای بین المللی را نیز دارا باشد.

مرکز نوآوری و شتابدهی تخصصی لوازم خانگی تایسز با هدف افزایش عمق داخلی سازی محصولات شرکت و معرفی محصولات جدید فناورانه به صنعت لوازم خانگی کشور ایجاد شده است.
این مرکز شامل سه بخش شتابدهنده تخصصی، واحد سرمایه گذاری و کارگاه های نمونه سازی محصولات می باشد و طی یک برنامه 5 ساله قصد دارد به عنوان یک هاب تخصصی توسعه نوآوری در صنعت لوازم خانگی کشور تبدیل شود.